RODOMA 1010 VISŲ REZULTATŲ
Nuomojamas butas Žvėryne
790 €
Plačiau
Butas Žvėryne
Žvėryne, 2007 m. statybos name išnuomojamas 3 k. (78 kv.m.) butas. Visos erdvės puikiai suplanuotos. Yra 2 izoliuoti kambariai, svetainė sujungta su virtuve. Yra lodžija bei tamsus kambariukas. Butas nuomojamas su visais baldais. Yra parkingas, kaina 50 eur. Kviečiu apžiūrėti butą jums patogiu metu. Vienkartinis sutarties pasirašymo mokestis 100 eur.
78 m² 3 5/10
Butas nuomai
Kambario nuoma individualiame name
100 €
Plačiau
Kambarys Pilaitėje
Pilaitėje, individualių namų kvartale netoli Maksimos išnuomojami kambariai name. Name yra įvairaus dydžio kambarių, pagal poreikį galima gyventi 1-4 žmonėms. vienam asmeniui 100 eur mėnesiui (įskaičiuoti ir komunaliniai mokesčiai). DIDELIS PLIUSAS, kad nuoma mokama už mėnesį į priekį ir gali būti nutraukta be jokių nuostolių. Depozitas nereikalingas. Nuotraukose pateikiamos keletos skirtingų kambarių nuotraukos. Yra šaldytuvas, skalbimo mašina, daugumai kambarių vonia su WC ir virtuvė bendri. Yra didelis kambarys su atskira virtuve, WC ir vonios kambariu bei židiniu. Jei objektas tiks, bus imamas vienkartinis agentūros tarpininkavimo mokestis 30 eur.
20 m² 1 2/3
Butas nuomai
2 izoliuoti kambariai, 2 sanmazgai
310 €
Plačiau
2 k. Verkiuose
Netoli Santariškių žiedo išnuomojami 2 kambariai (individualiame name) su atskiru įėjimu. Nuomojamos patalpos per 2 aukštus. Pirmame aukšte virtuvė ir WC, antrame aukšte 2 izoliuoti kambariai ir vonios kambarys. Yra buitinė technika, spintos, lova. Kitus baldus derinsime pagal kliento poreikį. Jei butas tiks, bus imamas vienkartinis sutarties pasirašymo mokestis 80 €.
54 m² 2 2/2
Butas nuomai
54 kv.m., atskiras įėjimas, netoli Santariškių
310 €
Plačiau
Nuomojama dalis namo Verkiuose
Netoli Santariškių žiedo išnuomojama namo dalis. Atskiras įėjimas, netoliese visada yra vietos automobiliui. Nuomojamos patalpos yra per 2 aukštus: pirmame aukšte virtuvė su baldais ir buitine technika (yra indų plovimo mašina, šaldytuvas), šildomos grindys; WC su kriaukle; spinta. Antrame aukšte 2 izoliuoti kambariai bei erdvus vonios kambarys (yra skalbimo mašina). Viename iš kambarių yra balkonas. Visi komunaliniai mokesčiai paskaičiuojami atskirai pagal suvartojimą (už šildymą pernai buvo 40-50 eur.) Pageidaujama nuoma ne trumpiau nei 6 mėn. Jei objektas tiks, bus imamas vienkartinis sutarties sudarymo mokestis (80,- eur).
54 m² 2 2
Namas nuomai
Puikiai įrengtas butas su panoraminiu vaizdu
95.000 €
Plačiau
Kokybiškai įrengtas butas Naujamiestyje
Naujamiestyje, naujos statybos name parduodamas 2 k. butas. Erdvi rakinama laiptinė. Butas pilnai įrengtas kokybiškomis medžiagomis: sienos dažytos, kai kurioms sienoms jaukumo suteikia tapetai. Grindys - parketlentės. Didelis vonios kambarys, svetainė kartu su virtuve ir izoliuotas miegamasis. Buto langai orientuoti į vakarus, butas šviesus ir šiltas. Puiki panorama. Butas parduodamas su virtuvės baldais su įmontuota buitine technika, stalu ir sofa-lova svetainėje; miegamojo lova ir spinta.
40 m² 2 7/7
Butas pardavimui
Nauja statyba, labai geroje vietoje
100.000 €
Plačiau
Kompaktiškas 3 k. butas Naujamiestyje
Naujas, kokybiškai įrengtas kompaktiškas 3 kambarių butas Naujamiestyje (įrengimo darbai artėja į pabaigą). Erdvus vonios kambarys, svetainė, miegamasis ir nedidelis vaiko kambarys. Originaliai suplanuota virtuvės zona. Puiki vieta. Tinka tiek sau, tiek investicijai. Butas pilnai įrengtas. Baldai ir buitinė technika į kainą neįskaičiuoti. Kadangi geriau vieną kartą pamatyti nei daug kartų išgirsti, kviečiu apžiūrėti šį butą jums patogiu metu.
50 m² 3 3/7
Butas pardavimui
1/9; suremontuotas, įstiklintas balkonas
48.000 €
Plačiau
Suremontuotas butas Karoliniškėse
Karoliniškėse, V. Druskio g., netoli visuomeninio transporto stotelės ir PC Rimi parduodamas 1 k. butas. Tvarkinga, rakinama laiptinė. Suremontuotos įėjimo į laiptinę durys. Butas tik ką po remonto, pakeisti langai, seifo tipo durys, pakeista elektros instaliacija, vamzdynai bute. Sienos dažytos, plytelės; grindys - laminatas. Butas parduodamas su įmontuotais virtuvės baldais bei kitais nuotraukose pavaizduotais daiktais. Yra su stiklo paketais įstiklintas ir apšiltintas balkonas. Butas ne kraštinis, labai šiltas. Po remonto dar niekas negyveno. Kviečiu apžiūrėti jums patogiu laiku.
32 m² 1 1/9
Butas pardavimui
1/5, Pietų pusė, netoli stotelė, įstiklintas balkonas
200 €
Plačiau
1 k. butas Pilaitėje
Pilaitėje išnuomojamas 1 k. butas blokiniame name. 1/5, yra įstiklintas balkonas, kambarys ir izoliuota virtuvė. Netoliese visuomeninio transporto stotelė, parduotuvės. Jei butas tiks, bus imamas vienkartinis sutarties pasirašymo mokestis 50 eur.
35 m² 1 1/5
Butas nuomai
27 kv.m. Kalvarijų g. tvarkingas, dalis baldų
38.000 €
Plačiau
Tvarkingas 1 kamb. butas
Parduodamas 1 kambario butas su visais patogumais Kalvarijų gatvėje. Butas suremontuotas. Yra įstiklintas balkonas. Virtuvėje ir kambaryje paliekami baldai, šaldytuvas. Butas labai šiltas ir jaukus. Bendras plotas 27.45kv.m. Pakeistas liftas. Puikus susisiekimas viešuoju transportu. Šalia prekybos centras.
27 m² 1 5/9
Butas pardavimui
Patogi vieta gyventi, tinka ir nuomai
165.000 €
Plačiau
Butas Žvėryne
Siūlome įsigyti 3-jų kambarių 78 kv.m puikiai suplanuotą butą: svetainė sujungta su virtuve, du izoliuoti miegamieji, tamsusis buities daiktams laikyti ir lodžija (įskaičiuota į plotą). Yra galimybė įsigyti parkingą po namu. Butas puikiai tinka 1-3 asmenų šeimai. Kviečiu apžiūrėti butą Jums patogiu metu.
78 m² 3 5/10
Butas pardavimui