RODOMA 1084 VISŲ REZULTATŲ
Konarskio g. parduodamos patalpos
59.000 €
Plačiau
Patalpos Naujamiestyje
Naujamiestyje, S. Konarskio g., parduodamos naujos statybos, 56,38 kv.m. ploto patalpos. Patalpos išsidėsčiusios per 2 aukštus (pirmas ir cokolinis). Patalpose atlikta vidinė apdaila, įrengta apsaugos signalizacija, sumontuotos apsauginės žaliuzės. Patalpų išplanavimas: I-as aukštas * Patalpa 5,27 kv.m. ploto. Turi langą į S. Konarskio g-vę. * Patalpa 13,48kv.m. ploto. Yra atvestas vandentiekis ir pastatyta kriauklė. * Tamburas. Yra išėjimas į kiemą ir laiptai į patalpas, esančias cokoliniame aukšte. COKOLINIS AUKŠTAS * Patalpa 6,62 kv.m. ploto; * Patalpa 15,50 kv.m. ploto. Yra išėjimas į kiemą ir laiptai į patalpas, esančias pirmame aukšte. * Patalpa 12,72 kv.m. ploto. Yra įmontuota virtuvė. * San. mazgas 2,79 kv.m. ploto. Strategiškai labai gera - netoli miesto centras, Senamiestis. Lengvai randama vieta, patogu išvažiuoti iš Vilniaus miesto. Puikus susisiekimas su visais Vilniaus mikrorajonas tiek viešuoju, tik nuosavu transportu.
56 m² 5 1/6
Komercija pardavimui
Konarskio g. išnuomojamos patalpos
350 €
Plačiau
Patalpos Naujamiestyje
Naujamiestyje, S. Konarskio g., išnuomojamos naujos statybos, 56,38 kv.m. ploto patalpos. Patalpos išsidėsčiusios per 2 aukštus (pirmas ir cokolinis). Patalpose atlikta vidinė apdaila, įrengta apsaugos signalizacija, sumontuotos apsauginės žaliuzės. Patalpų išplanavimas: I-as aukštas * Patalpa 5,27 kv.m. ploto. Turi langą į S. Konarskio g-vę. * Patalpa 13,48kv.m. ploto. Yra atvestas vandentiekis ir pastatyta kriauklė. * Tamburas. Yra išėjimas į kiemą ir laiptai į patalpas, esančias cokoliniame aukšte. COKOLINIS AUKŠTAS * Patalpa 6,62 kv.m. ploto; * Patalpa 15,50 kv.m. ploto. Yra išėjimas į kiemą ir laiptai į patalpas, esančias pirmame aukšte. * Patalpa 12,72 kv.m. ploto. Yra įmontuota virtuvė. * San. mazgas 2,79 kv.m. ploto. Strategiškai labai gera - netoli miesto centras, Senamiestis. Lengvai randama vieta, patogu išvažiuoti iš Vilniaus miesto. Puikus susisiekimas su visais Vilniaus mikrorajonas tiek viešuoju, tik nuosavu transportu. Patalpų nuomos kaina: 350EUR/mėn + komunaliniai mokesčiai.
56 m² 5 1/6
Komercija nuomai
Žirgo g. parduodamas puikus butas
159.000 €
Plačiau
4k. butas Antakalnyje
Antakalnyje, labai geroje vietoje, Žirgo g., parduodamas jaukus 4-ių kambarių butas. Butas yra antrame aukšte. Laiptinės aikštelėse yra tik po vieną butą. Buto plotas - 101,43 kv.m. Yra du balkonai iš kurių vienas įstiklintas. Išplanavimas: * Svetainė - 20 kv.m. ploto. Šiltiems ir jaukiems šeimos vakarams yra veikiantis židinys. Yra išėjimas į balkoną. * Darbo kambarys - 10,7 kv.m. ploto. Įmontuota sieninė spinta. * Miegamasis - 15,4 kv.m. ploto. Įmontuota erdvi sieninė spinta. Išėjimas į balkoną. * Vaikų kambarys - 18,3 kv.m. ploto. Įmontuota sieninė spinta. Išėjimas į balkoną. * Vonios kambarys - 6,5 kv.m. ploto. Šildomos grindys. * Virtuvė su valgomuoju 18,13 kv.m. ploto. Sumontuoti ąžuoliniai virtuvės baldai su visa buitine technika. * Koridorius - 12,4 kv.m. ploto. Bute atliktas remontas, kurio metu pakeista elektros instaliacija, vandentiekio ir nuotėkų vamzdynai, sumontuota signalizacijos sistema. Visos vidinės durys - ąžuolo masyvo. Butas parduodamas su baldais ir buitine technika. Garažas - šalia laiptinės. Strategiškai gera vieta - puikus susisiekimas su visais Vilniaus mikrorajonais. Poilsiui ir sportui, šalia, yra Valakumpių parkas su dviračių takais. Esant pageidavimui, už papildomą kainą, galima įsigyti erdvų garažą(telpa du vidutinio dydžio automobiliai). Garažas yra namo pirmame aukšte, prie įėjimo į laiptinę.
100 m² 4 2/4
Butas pardavimui
Bajorų kelio 2-oje g. išnuomojamas naujai įrengtas namas
950 €
Plačiau
Naujas namas Bajoruose
Bajorų kelio 2-oje g. išnuomojamas naujai įrengtas namas. Namas laukia pirmųjų nuomininkų. Namo išplanavimas sekantis: I-me aukšte yra erdvi svetainė sujungta su virtuve ir koridoriumi. Svetainėje ir virtuvėje sumontuoti dideli langai su išėjimu į terasą. Virtuvėje yra visa reikalinga buitinė technika įskaitant indaplovę. Buitinė technika nauja, nenaudota. Svetainės zonoje yra veikiantis židinys. II-me aukšte yra trys miegamieji ir didelis vonios kambarys. Cokoliniame aukšte, po visu namu, yra didelis rūsys. Namas apstatytas naujais baldais. Šildymas reguliuojamas. Namas šildomas suskystintomis dujomis.
210 m² 4 2
Namas nuomai
Gelvonų g. parduodamos 54 kv.m. ploto kūrybinės dirbtuvės
29.450 €
Plačiau
1 k. butas Šeškinėje
Šeškinėje, Gelvonų g., parduodamos, 54,06 kv.m. ploto, kūrybinės dirbtuvės, tinkančios gyventi. Patalpos yra gyvenamojo namo cokoliniame aukšte. Patalpų langai standartiniai. Patalpos šildomos, yra šaltas ir karštas vanduo. Patalpose yra vonios kambarys, sujungtas su WC. Patalpas galima perplanuoti į du kambarius. Yra atliktas atskiro įėjimo, nuo gatvės pusės, techninis projektas (nederintas). Strategiškai gera vieta, puikus susisiekimas su visais Vilniaus mikrorajonais tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu. Netoli viešojo transporto stotelės. Šalia parduodamų kūrybinių dirbtuvių yra automobilių parkavimo aikštelė.
54 m² 1 0/12
Butas pardavimui
Lvovo g. išnuomojamos įvairių plotų biuro patalpos
300 €
Plačiau
Biuro patalpos Šnipiškėse
Šnipiškėse, Lvovo g., modernaus Verslo centro "Park Town" 2-me aukšte išnuomojamos įvairių plotų administracinės patalpos. Visos patalpos pilnai įrengtos ir moderniai apstatytos. Inovatyvios ir aplinkai draugiškos darbo vietos yra gražioje architektūrinėje aplinkoje. Jei Jūs ieškote ryšių ar kuriate naujus santykius, čia prisijungsite prie didelių tarptautinių korporacijų ir vietinių startuolių. Patalpų nuomos sistema: VISKAS ĮSKAIČIUOTA, t.y. daugiau jokių papildomų mokesčių. Galimi įvairūs nuomos terminai. Šiuo metu nuomojamos patalpos: * 1-os darbo vietos - 300 EUR/mėn + PVM; * 2-jų darbo vietų - 700 EUR/mėn + PVM; * 3-jų darbo vietų - 800 EUR/mėn + PVM; * 4-ių darbo vietų - 1200 EUR/mėn + PVM; * 6-ių darbo vietų - 1800 EUR/mėn + PVM * 8-ių darbo vietų - 2400 EUR/mėn + PVM. Strategiškai gera vieta: Verslo centras "Park Town" randasi pačiame miesto centre, dešiniajame Neries krante, verslo centrų rajone. Tai praktiška vieta darbui, su sporto klubu, grožio salonu, vaikų darželiu ir daugeliu parduotuvių bei restoranų tame pačiame pastate. Verslo centras įsikūręs tik 20 minučių kelio nuo Vilniaus Oro uosto, patogi infrastruktūra leidžia lengvai pasiekti bet kurią miesto dalį tiek asmeniniuų, tiek viešuoju transportu.
7 m² 0 2/12
Komercija nuomai
Pagiriuose parduodamos pramonės/sandėliavimo patalpos
258.571 €
Plačiau
Pramonės/sandėliavimo patalpos Vilniaus r.
Vilniaus raj. Pagiriuose parduodami įvairaus ploto 'Pramonės, sandėliavimo' tikslinės paskirties pastatai su priskirtais sklypais. Atliktas sklypų detalusis planas. Strategiškai gera vieta: iki sklypų veda asfaltuotas kelias. Vidaus keliai, teritorijoje, taip pat asfaltuoti. Maždaug už 4 km nuo teritorijos yra įsikūręs naujas Vilniaus intermodalinis terminalas. Taip pat už 4 km nuo teritorijos yra Pietinis Vilniaus aplinkkelis, kuris orientuotas į magistralę Vilnius – Klaipėda, bei kryptį Vilnius – Minskas. Iki Vilniaus oro uosto – 13 km. Šiuo metu parduodami sekančių plotų sklypai: Sklypas 1 – 83,41 a ploto. Paskirtis Kita (pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos). Sklype yra 969 kv.m. ploto pastatas (paskirtis - sandėlis). Yra miesto vandentiekis, dujos, elektra (neribotas galingumas), šviesolaidinis internetas. Pardavimo kaina – 258'571 EUR + PVM; Sklypas 2 – 1,1 ha ploto. Paskirtis Kita (pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos). Sklype yra du pastatai: 950 kv.m. (paskirtis - sandėliavimo) ir 1205 kv.m. (paskirtis - gamybinė) ploto. Bendras pastatų plotas – 2155 kv.m.. Yra miesto vandentiekis, dujos, elektra (neribotas galingumas), šviesolaidinis internetas. Pardavimo kaina - 313'720 EUR + PVM; Sklypas 3 – 1,8934 ha ploto. Paskirtis Kita (pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos). Sklype yra 4952 kv.m. ploto pastatas (paskirtis - gamybinė/sandėliavimo).Yra miesto vandentiekis, dujos, elektra (neribotas galingumas), šviesolaidinis internetas. Pardavimo kaina – 397'614 EUR + PVM; Sklypas 4 – 1,5757 ha ploto. Paskirtis Kita (pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos). Sklype yra 4696 kv.m. ploto pastatas (paskirtis - gamybinė/sandėliavimo).Yra miesto vandentiekis, dujos, elektra (neribotas galingumas), šviesolaidinis internetas. Pardavimo kaina – 330'897 EUR + PVM. Sklypas 5 – 3,27 ha ploto. Paskirtis Kita (pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos). Sklype yra 900 kv.m. ploto pastatas (paskirtis - gamybinė/sandėliavimo). Yra miesto vandentiekis, dujos, elektra (neribotas galingumas), šviesolaidinis internetas. Yra suderintas projektas ir leidimas 8589 kv.m. ploto pastatų statybai. Pardavimo kaina – 999'000 EUR + PVM.
2155 m² 1 1/1
Komercija pardavimui
V. Sirokomlės g. parduodamas 800 kv.m. ploto pastatas.
250.000 €
Plačiau
Pastatas Nemėžio centre
Vilniaus raj., Nemėžyje, V. Sirokomlės g. parduodamas 800 kv.m. ploto pastatas (buvę Kultūros namai ir ambulatorija). Pastatą reikia renovuoti. Pastatui priklauso 21 a ploto sklypas, nuomojamas iš valstybės. Sklype atvestos visos komunikacijos. Strategiškai gera vieta. Didelis žmonių srautas. Priešais parduodamą pastatą yra PC "IKI". Pastatas puikiai matomas nuo V. Sirokomlės ir Stadiono g-vių. Geras susisiekimas su Vilniaus m. Geras išvažiavimas į Minsko plentą.
800 m² 0 0/3
Komercija pardavimui
Polocko g. parduodamas butas su vaizdu į Vilnelės upę
499.000 €
Plačiau
5 k. butas Užupyje
Užupyje, Polocko g., parduodamas 5-ių kambarių, 163,27 kv.m. ploto butas per du aukštus. Statybos metai - 2017 m. Į Vilnelės upės pusę butas turi vitrininius langus ir didelį 25 kv.m. balkoną, kuriame yra vieta židiniui. Iš virtuvės, valgomojo, svetainės ir bakono atsiveria puiki Užupio ir Senamiesčio panorama. Bute įrengtas grindinis šildymas reguliuojamas "Siemens" kompiuteriu. Yra distancinio vartų atidarymo sistema su spalvota vaizdo kamera. Butas parduodamas su atlikta daline apdaila. Strategiškai gera ir prestižinė vieta. Yra uždaras vidinis kiemas su fontanu. Tiek pačiame kieme, tiek už jo ribų pirmuose aukštuose kuriasi daug komercinių patalpų.
163 m² 5 3/3
Butas pardavimui
Gelvonų g. parduodamos 54 kv.m. ploto patalpos
29.450 €
Plačiau
Patalpos Šeškinėje
Šeškinėje, Gelvonų g., parduodamos, 54,06 kv.m. ploto, patalpos - kūrybinės dirbtuvės. Patalpų naudojimo paskirtis - Gamybos, pramonės. Patalpos yra gyvenamojo namo cokoliniame aukšte. Patalpų langai standartiniai - išeina į gatvės pusę. Patalpos šildomos, įvestas šaltas ir karštas vanduo. Patalpose yra vonios kambarys, sujungtas su WC. Yra atliktas atskiro įėjimo iš gatvės pusės techninis projektas (nederintas). Strategiškai gera vieta, puikus susisiekimas su visais Vilniaus mikrorajonais tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu. Netoli viešojo transporto stotelės. Šalia parduodamų patalpų yra automobilių parkavimo aikštelė.
54 m² 1 0/12
Komercija pardavimui