RODOMA 1059 VISŲ REZULTATŲ
Konarskio g. parduodamos patalpos
59.000 €
Plačiau
Patalpos Naujamiestyje
Naujamiestyje, S. Konarskio g., parduodamos naujos statybos, 56,38 kv.m. ploto patalpos. Patalpos išsidėsčiusios per 2 aukštus (pirmas ir cokolinis). Patalpose atlikta vidinė apdaila, įrengta apsaugos signalizacija, sumontuotos apsauginės žaliuzės. Patalpų išplanavimas: I-as aukštas * Patalpa 5,27 kv.m. ploto. Turi langą į S. Konarskio g-vę. * Patalpa 13,48kv.m. ploto. Yra atvestas vandentiekis ir pastatyta kriauklė. * Tamburas. Yra išėjimas į kiemą ir laiptai į patalpas, esančias cokoliniame aukšte. COKOLINIS AUKŠTAS * Patalpa 6,62 kv.m. ploto; * Patalpa 15,50 kv.m. ploto. Yra išėjimas į kiemą ir laiptai į patalpas, esančias pirmame aukšte. * Patalpa 12,72 kv.m. ploto. Yra įmontuota virtuvė. * San. mazgas 2,79 kv.m. ploto. Strategiškai labai gera - netoli miesto centras, Senamiestis. Lengvai randama vieta, patogu išvažiuoti iš Vilniaus miesto. Puikus susisiekimas su visais Vilniaus mikrorajonas tiek viešuoju, tik nuosavu transportu.
56 m² 5 1/6
Komercija pardavimui
Žirgo g. parduodamas puikus butas
159.000 €
Plačiau
4k. butas Antakalnyje
Antakalnyje, labai geroje vietoje, Žirgo g., parduodamas jaukus 4-ių kambarių butas. Butas yra antrame aukšte. Laiptinės aikštelėse yra tik po vieną butą. Buto plotas - 101,43 kv.m. Yra du balkonai iš kurių vienas įstiklintas. Išplanavimas: * Svetainė - 20 kv.m. ploto. Šiltiems ir jaukiems šeimos vakarams yra veikiantis židinys. Yra išėjimas į balkoną. * Darbo kambarys - 10,7 kv.m. ploto. Įmontuota sieninė spinta. * Miegamasis - 15,4 kv.m. ploto. Įmontuota erdvi sieninė spinta. Išėjimas į balkoną. * Vaikų kambarys - 18,3 kv.m. ploto. Įmontuota sieninė spinta. Išėjimas į balkoną. * Vonios kambarys - 6,5 kv.m. ploto. Šildomos grindys. * Virtuvė su valgomuoju 18,13 kv.m. ploto. Sumontuoti ąžuoliniai virtuvės baldai su visa buitine technika. * Koridorius - 12,4 kv.m. ploto. Bute atliktas remontas, kurio metu pakeista elektros instaliacija, vandentiekio ir nuotėkų vamzdynai, sumontuota signalizacijos sistema. Visos vidinės durys - ąžuolo masyvo. Butas parduodamas su baldais ir buitine technika. Garažas - šalia laiptinės. Strategiškai gera vieta - puikus susisiekimas su visais Vilniaus mikrorajonais. Poilsiui ir sportui, šalia, yra Valakumpių parkas su dviračių takais. Esant pageidavimui, už papildomą kainą, galima įsigyti erdvų garažą(telpa du vidutinio dydžio automobiliai). Garažas yra namo pirmame aukšte, prie įėjimo į laiptinę.
100 m² 4 2/4
Butas pardavimui
Gelvonų g. parduodamos 54 kv.m. ploto kūrybinės dirbtuvės
29.450 €
Plačiau
1 k. butas Šeškinėje
Šeškinėje, Gelvonų g., parduodamos, 54,06 kv.m. ploto, kūrybinės dirbtuvės, tinkančios gyventi. Patalpos yra gyvenamojo namo cokoliniame aukšte. Patalpų langai standartiniai. Patalpos šildomos, yra šaltas ir karštas vanduo. Patalpose yra vonios kambarys, sujungtas su WC. Patalpas galima perplanuoti į du kambarius. Yra atliktas atskiro įėjimo, nuo gatvės pusės, techninis projektas (nederintas). Strategiškai gera vieta, puikus susisiekimas su visais Vilniaus mikrorajonais tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu. Netoli viešojo transporto stotelės. Šalia parduodamų kūrybinių dirbtuvių yra automobilių parkavimo aikštelė.
54 m² 1 0/12
Butas pardavimui
Pagiriuose parduodamos pramonės/sandėliavimo patalpos
258.571 €
Plačiau
Pramonės/sandėliavimo patalpos Vilniaus r.
Vilniaus raj. Pagiriuose parduodami įvairaus ploto 'Pramonės, sandėliavimo' tikslinės paskirties pastatai su priskirtais sklypais. Atliktas sklypų detalusis planas. Strategiškai gera vieta: iki sklypų veda asfaltuotas kelias. Vidaus keliai, teritorijoje, taip pat asfaltuoti. Maždaug už 4 km nuo teritorijos yra įsikūręs naujas Vilniaus intermodalinis terminalas. Taip pat už 4 km nuo teritorijos yra Pietinis Vilniaus aplinkkelis, kuris orientuotas į magistralę Vilnius – Klaipėda, bei kryptį Vilnius – Minskas. Iki Vilniaus oro uosto – 13 km. Šiuo metu parduodami sekančių plotų sklypai: Sklypas 1 – 83,41 a ploto. Paskirtis Kita (pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos). Sklype yra 969 kv.m. ploto pastatas (paskirtis - sandėlis). Yra miesto vandentiekis, dujos, elektra (neribotas galingumas), šviesolaidinis internetas. Pardavimo kaina – 258'571 EUR + PVM; Sklypas 2 – 1,1 ha ploto. Paskirtis Kita (pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos). Sklype yra du pastatai: 950 kv.m. (paskirtis - sandėliavimo) ir 1205 kv.m. (paskirtis - gamybinė) ploto. Bendras pastatų plotas – 2155 kv.m.. Yra miesto vandentiekis, dujos, elektra (neribotas galingumas), šviesolaidinis internetas. Pardavimo kaina - 313'720 EUR + PVM; Sklypas 3 – 1,8934 ha ploto. Paskirtis Kita (pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos). Sklype yra 4952 kv.m. ploto pastatas (paskirtis - gamybinė/sandėliavimo).Yra miesto vandentiekis, dujos, elektra (neribotas galingumas), šviesolaidinis internetas. Pardavimo kaina – 397'614 EUR + PVM; Sklypas 4 – 1,5757 ha ploto. Paskirtis Kita (pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos). Sklype yra 4696 kv.m. ploto pastatas (paskirtis - gamybinė/sandėliavimo).Yra miesto vandentiekis, dujos, elektra (neribotas galingumas), šviesolaidinis internetas. Pardavimo kaina – 330'897 EUR + PVM. Sklypas 5 – 3,27 ha ploto. Paskirtis Kita (pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos). Sklype yra 900 kv.m. ploto pastatas (paskirtis - gamybinė/sandėliavimo). Yra miesto vandentiekis, dujos, elektra (neribotas galingumas), šviesolaidinis internetas. Yra suderintas projektas ir leidimas 8589 kv.m. ploto pastatų statybai. Pardavimo kaina – 999'000 EUR + PVM.
2155 m² 1 1/1
Komercija pardavimui
V. Sirokomlės g. parduodamas 800 kv.m. ploto pastatas.
250.000 €
Plačiau
Pastatas Nemėžio centre
Vilniaus raj., Nemėžyje, V. Sirokomlės g. parduodamas 800 kv.m. ploto pastatas (buvę Kultūros namai ir ambulatorija). Pastatą reikia renovuoti. Pastatui priklauso 21 a ploto sklypas, nuomojamas iš valstybės. Sklype atvestos visos komunikacijos. Strategiškai gera vieta. Didelis žmonių srautas. Priešais parduodamą pastatą yra PC "IKI". Pastatas puikiai matomas nuo V. Sirokomlės ir Stadiono g-vių. Geras susisiekimas su Vilniaus m. Geras išvažiavimas į Minsko plentą.
800 m² 0 0/3
Komercija pardavimui
Polocko g. parduodamas butas su vaizdu į Vilnelės upę
499.000 €
Plačiau
5 k. butas Užupyje
Užupyje, Polocko g., parduodamas 5-ių kambarių, 163,27 kv.m. ploto butas per du aukštus. Statybos metai - 2017 m. Į Vilnelės upės pusę butas turi vitrininius langus ir didelį 25 kv.m. balkoną, kuriame yra vieta židiniui. Iš virtuvės, valgomojo, svetainės ir bakono atsiveria puiki Užupio ir Senamiesčio panorama. Bute įrengtas grindinis šildymas reguliuojamas "Siemens" kompiuteriu. Yra distancinio vartų atidarymo sistema su spalvota vaizdo kamera. Butas parduodamas su atlikta daline apdaila. Strategiškai gera ir prestižinė vieta. Yra uždaras vidinis kiemas su fontanu. Tiek pačiame kieme, tiek už jo ribų pirmuose aukštuose kuriasi daug komercinių patalpų.
163 m² 5 3/3
Butas pardavimui
Gelvonų g. parduodamos 54 kv.m. ploto patalpos
29.450 €
Plačiau
Patalpos Šeškinėje
Šeškinėje, Gelvonų g., parduodamos, 54,06 kv.m. ploto, patalpos - kūrybinės dirbtuvės. Patalpų naudojimo paskirtis - Gamybos, pramonės. Patalpos yra gyvenamojo namo cokoliniame aukšte. Patalpų langai standartiniai - išeina į gatvės pusę. Patalpos šildomos, įvestas šaltas ir karštas vanduo. Patalpose yra vonios kambarys, sujungtas su WC. Yra atliktas atskiro įėjimo iš gatvės pusės techninis projektas (nederintas). Strategiškai gera vieta, puikus susisiekimas su visais Vilniaus mikrorajonais tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu. Netoli viešojo transporto stotelės. Šalia parduodamų patalpų yra automobilių parkavimo aikštelė.
54 m² 1 0/12
Komercija pardavimui
Girdavos g. parduodamas namų valdos sklypas
16.500 €
Plačiau
Sklypas Pilaitėje
Pilaitėje, Girdavos g., parduodamas 6,59 a ploto sklypas. Sklypo paskirtis - namų valda. Sklypas yra geroje vietoje. Privažiavimas iki sklypo gerai išgrįstu keliu. Atstumas iki asfaltuotos Narkyčių g. - apie 300 m.
7 a
Sklypas pardavimui
Šv. Ignoto g. parduodamas prabangiai įrengtas 2 k. butas
319.000 €
Plačiau
Išskirtinis butas Senamiestyje
Parduodamas 2-jų kambarių prabangus butas jaukiame XVIa. pilnai renovuotame Vilniaus Senamiesčio pastate. Išskirtinė marmuru ir granitu tviskanti prabanga, klasikos skonis, jaukus ir erdvus interjeras, nepakartojami Vilniaus vaizdai, žvelgiant į bažnyčių bokštus bei Prezidentūrą. Tai puiki vieta apsigyventi ir pajusti puikų Senamiesčio dvasios bei prabangos derinį. Parduodamame bute yra erdvi svetainė sujungta su virtuve, jaukus miegamasis, ir vonios kambarys. Čia rasite: marmurinį židinį, erdvias spintas, palydovinę TV, plokščiaekranius televizorius valgomajame ir miegamajame, virtuvės baldus su granitiniais stalviršiais. Virtuvės balduose yra visa reikalinga buitinė technika(šaldytuvas, elektrinė kaitlentė, gartraukis, indų plovimo mašina). Vonioje sumontuota kokybiška santechnikos įranga. Bute yra automatinė klimato palaikymo sistema. Uždarame kieme yra automobilių parkavimo vietos.
90 m² 2 3/3
Butas pardavimui
Šv. Ignoto g. parduodamas prabangiai įrengtas 2 k. butas
249.000 €
Plačiau
Išskirtinis butas Senamiestyje
Parduodamas 2-jų kambarių prabangus butas jaukiame XVIa. pilnai renovuotame Vilniaus Senamiesčio pastate. Išskirtinė marmuru ir granitu tviskanti prabanga, klasikos skonis, jaukus ir erdvus interjeras, nepakartojami Vilniaus vaizdai, žvelgiant į bažnyčių bokštus bei Prezidentūrą. Tai puiki vieta apsigyventi ir pajusti puikų Senamiesčio dvasios bei prabangos derinį. Parduodamame bute yra erdvi svetainė sujungta su virtuve, jaukus miegamasis, ir vonios kambarys. Čia rasite: marmurinį židinį, erdvias spintas, palydovinę TV, plokščiaekranius televizorius valgomajame ir miegamajame, virtuvės baldus su granitiniais stalviršiais. Virtuvės balduose yra visa reikalinga buitinė technika(šaldytuvas, elektrinė kaitlentė, gartraukis, indų plovimo mašina). Vonioje sumontuota kokybiška santechnikos įranga. Bute yra automatinė klimato palaikymo sistema. Uždarame kieme yra automobilių parkavimo vietos. Norintiems įsigyti didesnio ploto butą, galime pasiūlyti, šalia esantį, 90 kv.m., ploto, pilnai įrengtą, butą.
79 m² 2 3/3
Butas pardavimui