RODOMA 1033 VISŲ REZULTATŲ
Namų valda
18.000 €
Plačiau
Parduodamas sklypas Lindiniškėse
Parduodamas namų valdos sklypas Lindiniškėse (tarp Riešės ir Bukiškio). Sklypų plotas 16.3 arų. Padarytas detalus planas. Elektra kaimyniniame sklype. Dujos - Lindiniškių g. (100m) Vanduo - nėra. Nuotekos - nėra. Daugiau informacijos telefonu.
16.3 a
Sklypas pardavimui
1,93ha sklypas, nedidelis beržynas, netoli Vilniaus.
35.000 €
Plačiau
Sodyba su tvenkiniu
Parduodama sena sodyba su ūkiniais pastatais. Žemės sklypas - 1,93ha. Sklype yra didelis ir gražus tvenkinys, beržynėlis. Sodyba labai sena, todėl reikalingas remontas, bet puikiai tinka vasarojomui. Yra šulinys. Geras privažiavimas. Pusė namo neįrengta, kita pusė įrengta. Yra krosnis. Žiema galima šildytis malkomis. Vienas iš ūkiniu pastatų perdarytas į garažą. Iki Vilniaus 14km iki Vilniau m. Liepkalnio g. Kviečiame apžiūrėti.
70 m² 2 1
Namas pardavimui
Sklypas su vandens gręžiniu ir elektra.
13.800 €
Plačiau
Sodo sklypas Rastinėnuose
Parduodamas sklypas Rastinėnuose, sodų bendrijoje "Inžinerija". Skype yra įrengtas artezinis gręžinys kuriuo šiuo metu naudojasi 3 kaimynai. Įrenginys įregistruotas registrų centre. Yra elektra. Atlikti kadastriniai matavimai. Sklypas ant kalvos, tolumoje matosi miškai. Sklypas tuščias, be pastatų. Kaimynystėje daug gyvenamų namų. Iki viešojo transporto stotelės
6.33 a
Sklypas pardavimui
Bajorų soduose, pats geriausias sklypas
53.000 €
Plačiau
Sklypas prie miško su statybų leidimu
Parduodamas vienas iš geriausių sklypų Bajorų soduose, su statybų leidimu individualiam gyvenamam namui ir nuostabia apylinkių panorama. Būtina paminėti, kad sklypas ribojasi su miškeliu! Atvesta elektra, dujos už 200 m. Sklypo plotas 9.27 arai, paskirtis - sodų. Sklypas tuščias, be pastatų (nuotraukoje matomas pastatas nugriautas) yra likęs tik senas ūkinis pastatėlis (griaunamas) kuris pravers statybų metu. Iš sklypo į Vakarų pusę atsiveria nuostabi kraštovaizdžio panorama. Pats sklypas ribojasi su nedideliu miškeliu Šiaurinėje pusėje. Miškas spygliuotis, visada žalias. Sklypas kraštinis, kampinis, labai ramioje vietoje. Jeigu ieškote ypatingo sklypo savo namo statybai, būtinai pamatykite šį variantą. Pridedu namo projektą ir fasado schemas.
9.27 a
Sklypas pardavimui
12 arų namų valda, lygus, tuščias
12.000 €
Plačiau
Vilniaus raj. Skaidiškėse, Tuopų g. 5, (Beržų g.)
Parduodamas 10,5 arų (plius 2,5 arų servitutas. Visas plotas 14 arų) namų valdos sklypas. Tuopų g. 9 (Beržų g.). Elektra atvesta į kaimyninį sklypą. Sklypo paskirtis - namų valda. Be statinių.
10 a
Sklypas pardavimui
Elektra, vanduo ir nuotėkos. 14 arų, namų valda.
28.000 €
Plačiau
Sklypas su komunikacijomis ir statybų leidimu
Parduodamas sklypas su visomis komunikacijomis atvestomis į sklypą. Šiame sklype suprojektuotas ir gautas statybų leidimas individualiam namui. Aplink daug naujų namų. Elektra -12kw (trifazė); Vanduo iš kvartalinio gręžinio ant kelių namų; Nuotėkos - kvartalinės ant kelių namų; Geras privažiavimas, patogus susisiekimas su miestu. Viešojo transporto stotelė už 1km. (12 ir 14 autobusai). Iki Senamiesčio (Aušros vartų) tik 9km.
14 a
Sklypas pardavimui
Bajoruose
180.000 €
Plačiau
Namas
Parduodamas išskirtinio dizaino, erdvus, ekonomiškas A klasės namas Bajoruose, Bajorų parke (facebook.com/bajoruparkas/). Didelė stoginė dviems automobiliams. Stoginę galima paversti į 46m² garažą. Namas parduodamas su pilna daline apdaila. - išvedžiota elektra; - apsauginė ir priešgaisrinė signalizacija; - internetas; - vidaus vandentiekis ir kanalizacija; - grindinis šildymas; - rekuperacija; - tinkuotos sienos; - išlyginamasis grindų sluoksnis; - apšiltintas stogas. Į namą įvestos lauko komunikacijos: elektra, vanduo iš gręžinio (7 namams), bio-valymo įrengimai (individualūs), atvestas optinis kabelis. Dujos atvestos iki sklypo, tačiau į namą neįvestos. Sutvarkyta aplinka: aptverta teritorija, įrengti įvažiavimo vartai. Kiemas išklotas trinkelėmis. Lietaus nuotėkų sistema. Iki viešojo transporto stotelės 1km. Asfaltas beveik iki pat namo. Naujai statomas darželis už 1 km. Norintiems, kad namas būtų pabaigtas iki pilnos apdailos pasiūlysime suderintą sąmatą ir pilnai pabaigsime.
170 m² 5 2
Namas pardavimui
7a. sklypas naujame kvartale
95.000 €
Plačiau
Namų valdos sklypas Bltupiuose
Parduodamas 6,94 arų sklypas Baltupiuose (Jeruzalėje, Visorių) mikrorajone. Šalia Visorių g. Labai geroje vietoje. Sklypas kampinis. Komunikacijos iki sklypo nėra atvestos. Visos miesto komunikacijos praeina Visorių g.
7 a
Sklypas pardavimui
Namų valda
18.500 €
Plačiau
Parduodamas sklypas Lindiniškėse
Parduodamas namų valdos sklypas Lindiniškėse (tarp Riešės ir Bukiškio). Sklypų plotas 16 arų. Padarytas detalus planas. Sklypo kaina 18.500 eurų. Daugiau informacijos telefonu.
16 a
Sklypas pardavimui
Padarytas detalus planas.
17.000 €
Plačiau
32arų sklypas jūsų namo statybai
Labai geras sklypas namo statybai. Šalia Maišiagalos, Kiemeliuose, Aviečių gatvėje. 23 km iki Vilniaus (BIG prekybos centro). Ką gausite už šią kainą: sklypas su padarytu detaliuoju planu; atvestą elektrą iki sklypo; atvestą vandenį iš kvartalinio gręžinio iki sklypo; privažiavimą iki pat sklypo; Lygų sklypo reljefą (be nuolydžių), nereiks lyginimo darbų; Kiti privalumai: Viešasis transportas už ~500 metrų. Kaimynystėje statomi nauji namai. Rami ir graži vieta. Netoliese Kiemelių tvenkinys.
32 a
Sklypas pardavimui
Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su ontex.lt slapukų politika. Daugiau informacijos apie privatumo politiką sužinosite paspaudę ČIA.
Sutinku