RODOMA 77 VISŲ REZULTATŲ
Rastinis 73 kv.m namas Šančiuose
56.000 €
Plačiau
4.56 arų žemes, aptverta teritorija
Parduodamas namas Kaune, Šančiuose. Rastinis 73.30 kv.m, apšiltintas akmens vata, apkaltas dailylentėmis, skardiniu stogu. Komunikacijos: elektra, miesto vandentiekis ir kanalizaciją. Šiuo metu namo teritorija aptverta bendra tvora su kitu sklypu (ant kurio stovi mažesnis namas) priklausančiu tam pačiam šeimininkui. Galima įsigyti ir visą 9.5 arų žemes sklypą su dviem namais. Kaina 86000,- €. Teritorijoje yra metalinis garažas. Draugiški ir pilietiški kaimynai. Netoliese prekybos centras, viešojo transporto stotelė. Skambinkite, suteiksiu daugiau informacijos.
73 m² 2 1
Namas pardavimui
Puikus 3-jų miegamųjų kambarių buto pasiūlymas
135.000 €
Plačiau
su autonominiu - dujiniu šildymu
Parduodamas 3-jų miegamųjų kambarių butas K. Borutos gatvėje. Tai kelių daugiabučių ir kotedžų mikrorajonas, esantis tarp Jeruzalės ir Visorių. Namas ramioje, žalumos apsuptoje vietoje, pastatytas 2001 metais. Įsteigta bendrija. Rūpinamasi švara ir tvarka name ir aplink jį. Kiekviename aukšte tik po du butus. Laiptinės šviesios ir erdvios. Parduodamas butas yra 3-me aukšte, ne kampinis, patogaus suplanavimo: virtuvės zona kartu su svetaine (esant poreikiui galima atskirti) ir trys miegamieji. Dalis buto langų orientuoti į šiaurę, į visuomet besikeičiantį šalia namo esanti parką, kiti langai ir prancūziško tipo balkonas pietinėje pusėje. Butui erdvumo suteikia dideli langai, pastelinėmis spalvomis dažytos sienos bei visuose kambariuose išklotas naturalaus medžio parketas. Parduodamas su integruotomis sieninėmis spintomis, virtuvės baldų komplektų Vokė-III bei kokybiška buitine technika - indaplovė, šaldytuvas, skalbimo mašina ir džiovyklė. Autonominė - dujinė šildymo sistema leidžia gyventi patogiai, šiltai ir taupant pagal savo poreikius. Skambinkite, suteiksiu daugiau informacijos ir sutarsime laiką apžiūrai.
85 m² 3 3/4
Butas pardavimui
Išskirtinis erdvus butas su autonominiu - dujiniu šildymu
135.000 €
Plačiau
Mūriniame name, 3a/4
Parduodamas keturių kambarių butas K. Borutos gatvėje. Tai kelių daugiabučių ir kotedžų mikrorajonas, esantis tarp Jeruzalės ir Visorių. Namas ramioje, žalumos apsuptoje vietoje, pastatytas 2001 metais. Įsteigta bendrija. Rūpinamasi švara ir tvarka name ir aplink jį. Kiekviename aukšte tik po du butus. Laiptinės šviesios ir erdvios. Parduodamas butas yra 3-me aukšte, ne kampinis, patogaus suplanavimo: virtuvės zona kartu su svetaine (esant poreikiui galima atskirti) ir trys miegamieji. Dalis buto langų orientuoti į šiaurę, į visuomet besikeičiantį šalia namo esanti parką, kiti langai ir prancūziško tipo balkonas pietinėje pusėje. Butui erdvumo suteikia dideli langai, pastelinėmis spalvomis dažytos sienos bei visuose kambariuose išklotas naturalaus medžio parketas. Parduodamas su integruotomis sieninėmis spintomis, virtuvės baldų komplektu Vokė-III bei kokybiška buitine technika - indaplovė, šaldytuvas, skalbimo mašina ir džiovyklė. Autonominė - dujinė šildymo sistema leidžia gyventi patogiai, šiltai ir taupant pagal savo poreikius. Skambinkite, suteiksiu daugiau informacijos ir sutarsime laiką apžiūrai.
85 m² 4 3/4
Butas pardavimui
patogiai suplanuotas 3-jų k. butas
68.000 €
Plačiau
šiltas ir šviesus
Ar Jums svarbu: vaikų ugdymo įstaigų, parduotuvių ir viešojo transporto stotelės artumas, monolitinis namas, trys izoliuoti kambariai? Taip? Tada šis pasiūlymas turėtų Jus sudominti. Visa tai čia yra. Ar reikia remonto nuspręsite patys po buto apžiūros - sudėti plastikiniai langai su stiklo paketais, pakeistos plytelės bei vamzdynas vonioje, wc ir virtuvėje, seifo tipo lauko durys. Langų orientacija į pietų ir vakarų puses. Išties šviesu ir jauku. Name visi butai 3-jų kambarių, todėl didžioji dalis čia nuolat gyvenančių - šeimos. Įsteigta bendrija. Šildymo sistema - centrinė kolektorinė (butuose reguliuojami radiatoriai). Du liftai (vienas jų didelis - patogu pervežt krovinius). Tvarkinga, rakinama laiptinė ir namo aplinka. Skambinkite, sutarsime laiką apžiūrai.
72 m² 3 5/16
Butas pardavimui
Idomus pasiūlymas
86.000 €
Plačiau
Šančiai, Ringuvos g. namas
Parduodami du namai Kaune, Šančiuose, ant dviejų atskirus unikalius numerius turinčių, bendra tvora aptvertų sklypų. Turim viziją, kad juos įsigytų vienas pirkėjas ir taptų šio turto tikru šeimininku - puoselėtų tai, kas jau pastatyta ir tuo pačiu įneštų naujų vėjų. Vienas namas (73.30 kv.m) rastinis, apšiltintas akmens vata, apkaltas dailylentėmis, skardiniu stogu, kitas namukas (45 kv.m) karkasinis su nauju skardiniu, kokybiškai uždengtu stogu ir rūsiu po namu. Namai turi krosnis, bendrą elektros skaitiklį, miesto vandentiekį ir kanalizaciją. Teritorijoje yra metalinis garažas ir keletas sandėliukų. Draugiški ir pilietiški kaimynai. Netoliese prekybos centras, viešojo transporto stotelė.
115 m² 4 1
Namas pardavimui
Sodo namas Rastinėnuose
24.000 €
Plačiau
šalia nuolat gyvenantis kaimynai
Parduodamas mūrinis sodo namas su 6 arų sklypu Rastinėnuose, Užuovėjos 4-oj g. Sodų teritorija aptverta, šalia yra nuolat gyvenančių kaimynų. Iki autobuso stotelės keli šimtai metrų. Netoliese parduotuvė, mokykla. Geras asfaltuotas kelias, išskyrus paskutinius 30 metrų prie namo. Namo cokoliniame aukšte yra garažas ir rūsio patalpos. Pirmame aukšte - veranda, didelis kambarys ir virtuvė. Mansardoje dar vienas didelis kambarys. Bendras visų patalpų plotas 67.36 kv.m. Elektra 6 kw, namo apšildymui ir maisto gamybai naudojama krosnis-viryklė, vanduo - vasaros metu. Visi dokumentai tvarkingi: atlikti žemės sklypo kadastriniai matavimai, namo baigtumas 100%. Teritorija tvarkinga, auga keli vaismedžiai, vynuogynai, nešantis gerą derliu kiekvienais metais. Turėkite savo sodą šalia Vilniaus.
67 m² 2 2
Namas pardavimui
Sakiškių k. 7a žemės su rastinių namų 20 km nuo Vilniaus centro
18.000 €
Plačiau
Siūlykite kainą
Parduodamas 7 arų sodo sklypas su rastiniu namu Sakiškėse SB "Beržas". Rami, pušynų apsupta vietovė. Šalia nuolat gyvenantys kaimynai. Geras asfaltuotas kelias, išskyrus paskutinius 50 metrų prie namo. Ant gerai išlietu pamatų pastatytas rastinis namas apkaltas lentomis. Du kaminai. Fiksuotas 98% statybų baigtumas. Vidaus apdaila neatlikta. Komunikacijos: Elektra. Sezoninis vanduo. Šildymas – kietu kuru. Atlikti sklypo geodeziniai matavimai. Tvarkingu sodų keliu 400 m iki asfalto, 2 km iki Nemenčinės plento. Vilniaus miesto centras - 17 km. Kursuoja priemiesčio autobusas.
97 m² 3 1
Namas pardavimui