RODOMA 44 VISŲ REZULTATŲ
Puikus 3-jų k. butas
70.000 €
Plačiau
Nemenčinė.
Pačiame Nemenčinės miestelio centre parduodamas 3-jų kambarių butas. Namas mūrinis, tvarkingas, stovi antroje eilėje nuo centrinės gatvės - tylu, ramu. Tuo pačiu viskas, ko reikia patogiai gyventi, pasiekiama per kelias minutes. Net jei Jūsų darbai ar kitos veiklos yra Vilniuje, jas pasiekti automobiliu užtruks kelioliką minučių. Buto bendras plotas 61.62 kv.m, visos erdvės atskiros ir patogiai suplanuotos - didelė svetainė ir atskira erdvi 8.15 kv.m virtuvė, du miegamieji, kurių kiekvienas turi po balkoną. Rūsyje butui priklausantis tvarkingas sandėliukas. Bute, ankstesniais metais atliekant remontą, pakeista elektros instaliacija, santechnika, virtuvėje po plytelėmis išklotas grindinis šildymas, kuris praverčia atėjus rudeniui, kai butuose dar neįjungtas centrinis šildymas. Jaukus, labai šiltas ir šviesus butas. Namas prižiūrėtas, tvarkinga rakinama laiptynė, domofonas. Nemenčinėje yra net trys mokyklos- lietuvių, rusų, lenkų, keli vaikų darželiai ir kitokio pobūdžio ugdymo įstaigos, upė ir du ežerai jūsų laisvalaikiui. Skambinkite, sutarsime laiką apžiūrai. Domina keitimas.
62 m² 3 1/5
Butas pardavimui
2-jų miegamųjų  kambarių butas
190.000 €
Plačiau
Miesto centras
Butas miesto centre. Viskas, ko reikia patogiam kasdieniam gyvenimui bei laisvalaikiui, pasiekiama ranka. Gerai suplanuotas 3-jų kambarių butas. Bendras jo plotas 64 kv.m, virtuvė sujungta su svetaine, du miegamieji. Vonios kambaryje erdvi dušinė, wc, vieta skalbimo mašinai, kriauklė. Įrengiant visos konstrukcijos pilnai rekonstruotos, atnaujintas vamzdynas, renovuotas stogas. Įrengtas pigus autonominis - elektrinis šildymas (žiemos metu sąskaitos už elektrą vidutiniškai 70 €, vasaros metu 30 €). Jokių "gyvatuko" mokesčių. Kokybiški mediniai stoglangiai su stiklo paketais. Kondicionierius. Labai šviesus, jaukus ir įdomus butas. Nepatogumai: nėra lifto, reikia kosmetinio remonto. Name įkurta bendrija. Laiptinėje visuomet palaikoma švara ir tvarka. Atliktas remontas. Rakinamos laiptinės durys, telefonspynė. Kiemas su užkardu. Detalesnė informacija telefonu.
64 m² 3 6/6
Butas pardavimui
su realia galimybe perdaryt į du atskitrius butus
200.000 €
Plačiau
Šeimai patogus, erdvus butas
Keturių erdvių kambarių butas I. Simonaitytės g. 12. Visi langai į pietine pusę į pušyną. Nekampinis, šiltas, ir itin pigus išlaikyme butas. Žiema sąskaitos už šildymą neviršija 25 eurų. Virtuvė su svetaine, trys miegamieji, du san. mazgai - viename jų vonia, kitame dušas, tamsusis, du balkonai. Butas parduodamas su visais baldais ir įmontuota buitine technika. Į kainą įskaičiuota ir parkavimo vieta automobiliui po namu. Puikus pasiūlymas šeimai su vaikais - patogus gyvenymas tvarkingame rajone su išvystyta infrasrtruktūra. PALIKTA REALI GALIMYBE LENGVAI BUTĄ PADALINT Į DU DVIEJŲ KAMBARIŲ BUTUS (kaip kad buvo numatyta statant namą).
100 m² 4 3/5
Butas pardavimui
apmūrytas rastinis namukas su visom komunikacijom
17.000 €
Plačiau
Šeštokai, Lazdijų raj.
Šeštokuose parduodamas nedidelis 85 kv. m namukas su 15 arų žemės sklypu ir ūkiniais pastatais( garažas, lauko virtuvė, rūsys, malkinė). Name 5 kambariai, virtuvė, tamsusis, vonios kambarys ir wc. Įrengtas vietinis centrinis šildymas, miesto vandentiekis, miesto kanalizacija. Visi pastatai registruoti, dokumentai tvarkingi. Teritorija aplink namą prižiūrima. Skambinkite, suteiksiu daugiau informacijos, derėsimės dėl kainos.
85 m² 5 2
Namas pardavimui
Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su ontex.lt slapukų politika. Daugiau informacijos apie privatumo politiką sužinosite paspaudę ČIA.
Sutinku