RODOMA 10147 VISŲ REZULTATŲ
Vos 36km nuo Vilniaus, Toleikiuose, Paberžės sen. Vilniaus r.
30.000 €
Plačiau
Sodyba - vienkiemis miškų apsuptyje
Miškų ir gamtos apsuptyje, nuošalioje vietoje, bet su labai geru privažiavimu, parduodama sena sodyba su 8 ha žemės sklypu. Vilniaus r. Paberžės sen. Toleikių k. Sodyba šalia/ribojasi su geomorfologiniu Verdeikių draustiniu. Visas sklypas apaugęs mišku. Statinių yra išlikę tik dalis. Visus juos reiktų rekonstruoti. Žemės sklypas: Vilniaus r. sav., Paberžės sen., Toleikių k. Unikalus daikto numeris: 4196-0400-0003 Daikto pagrindinė naudojimo paskirtis: Žemės ūkio. Žemės sklypo plotas: 8.0300 ha Žemės ūkio naudmenų plotas viso: 4.9000 ha iš jo: ariamos žemės plotas: 4.4000 ha (apuge jaunuolynu) iš jo: sodų plotas: 0.1000 ha iš jo: pievų ir natūralių ganyklų plotas: 0.4000 ha Miško žemės plotas: 2.7000 ha Miško plotas, įregistruotas Miškų valstybės kadastre: 2.9009 ha Kelių plotas: 0.0300 ha Užstatyta teritorija: 0.1000 ha Kitos žemės plotas: 0.3000 ha Žemės ūkio naudmenų našumo balas: 36.0 Matavimų tipas: Žemės sklypas suformuotas atliekant preliminarius matavimus Registruota 10 pastatų (gyvenamasis namas, 2 tvartai, 2 ūkiniai pastatai, 2 daržinės, viralinė, pirtis ir kiti inžineriniai statiniai - kiemo statiniai) Artimiausias kaimynas Iki Vilniaus tik 36km. Patogiausia nuvykti per Eitminiškes, nusukant nuo Utenos plento 28-ame km.
107 m² 2 1
Namas pardavimui
2 kambarių butas nuomai su puikia panorama
440 €
Plačiau
Erdvūs 2 k. nuomai Viršuliškėse
Netoli spaudos rūmų išnuomojamas 2 k. butas. Erdvi svetainė su virtuve, izoliuotas miegamasis. Yra drabužinė, tamsus kambarys, vonios kambarys (su dušu). 2 balkonai, vienas iš jų įstiklintas. (Vyksta buvusių gyventojų kraustymosi darbai, tad foto nėra informatyvios). Yra galimybė išsinuomoti parkingą po namu. Dėl baldų ir papildomos informacijos kreipkitės telefonu 861833155. Jei butas tiks, bus imamas vienkartinis tarpininkavimo mokestis 100 eur. Laisvas nuo liepos 23 d.
70 m² 2 17/24
Butas nuomai
ekonomiškas, šiltas, šviesus butas
420 €
Plačiau
2 k. butas Pilaitėje
Pilaitės mikrorajone išnuomojamas jaukus butas. Jums siūlomas būstas yra I. Simonaitytės gatvėje 2009 m. pastatytame keturių aukštų name. Buto plotas yra 39,45 kv.m., tačiau į bendrą plotą neįskaičiuota erdvi, įstiklinta 7 kv.m. lodžija. Ši vieta pasižymi erdvumu, aplink vyrauja tik mažaaukštės statybos namai, dideli kiemai. Butas racionaliai suplanuotas ir skoningai įrengtas: šiltų spalvų vonios kambarys, atskiras miegamasis ir apjungta svetainės bei virtuvės erdvė sukuria jaukią namų atmosferą. Butas įrengtas kokybiškomis medžiagomis, sienos dažytos, grindys išklotos natūralaus medžio parketlentėmis. Bute yra kolektorinis šildymas, langai orientuoti į pietinę pus todėl būstas šiltas, o šildymo sąskaitos net ir šalčiausiais mėnesiais tesiekia 25-30 eurų. Pageidautini nuomininkai ilgalaikei nuomai be gyvūnų. Kieme yra didelė parkavimo aikštelė, todėl grįžę namo neturėsite jokių rūpesčių, kur palikti automobilį. Butas laisvas. Jei butas tiks, bus imamas vienkartinis agentūros tarpininkavimo mokestis 100 eur.
39 m² 2 2/4
Butas nuomai
Su statiniais ir atvesta elektra.
20.000 €
Plačiau
Namų valdos sklypas Piktakonyse
Parduodamas žemės sklypas su namu ir ūkiniais pastatais Piktakonių k. Jazminų g. 2 Kartu su namų valda parduodamas ir 42 arų žemės sklypas (objektai ribojasi). Namų valdos išmatavimai: 20x60m. Bendras plotas 11.89arai (suformuotas atliekant tiksliuosius matavimus). Žemės ūkio paskirties išmatavimai: 17x242m. Bendras plotas 42arai (kadastriniai matavimai neatlikti). Asfaltuotas privažiavimas Atvesta elektra. Statinių būklė: seni/renovuotini. Sklype auga didelis ir gražus griakinių riešutų medis :) Iki viešojo transporto stotelės 1.7km. Iki Rudaminos mstl. 8km. Iki Vilniaus centro 20km. Statinių būklė prasta, skirti griovimui.
12 a
Sklypas pardavimui
kartu su 42 arais žū paskirties sklypu.
20.000 €
Plačiau
Žemės sklypas su namu
Parduodamas žemės sklypas su namu ir ūkiniais pastatais Piktakonių k. Jazminų g. 2 Kartu su namų valda parduodamas ir 42 arų žemės sklypas (objektai ribojasi). Namų valdos išmatavimai: 20x60m. Bendras plotas 11.89arai (suformuotas atliekant tiksliuosius matavimus). Žemės ūkio paskirties išmatavimai: 17x242m. Bendras plotas 42arai (kadastriniai matavimai neatlikti). Asfaltuotas privažiavimas Atvesta elektra. Statinių būklė: seni/renovuotini. Sklype auga didelis ir gražus griakinių riešutų medis :) Iki viešojo transporto stotelės 1.7km. Iki Rudaminos mstl. 8km. Iki Vilniaus centro 20km. Statinių būklė prasta, skirti griovimui.
40 m² 2 1
Namas pardavimui
Savanorių pr.
60.000 €
Plačiau
Tvarkingas butas Naujamiestyje
Parduodamas 2k.b. Naujamiestyje Savanorių prospekte. Namas atokiau nuo gatvės (arčiau S. Konarskio g.) Butas 1-me aukšte iš penkių. Kampinis, apšiltintas. Bendras plotas 44.30 kv.m, svetainė pereinama, wc ir vonios kambarys kartu. Įrengtas dušas. Buto langai orientuoti į vakarus. Šviesus ir labai šiltas butas. Rusyje tvarkingas sandėliukas. Kiemas sutvarkytas, asfaltuotas automobilių parkavimo vietos. Komunaliniai mokesčiai maži. Namo stogas renovuotas, tvarkinga, rakinama laiptinė. Itin patogus susisiekimas su visais miesto rajonais.
45 m² 2 1/5
Butas pardavimui
Žirmūnų g. išnuomojamos biuro patalpos
108 €
Plačiau
Biuro patalpos Žirmūnuose
Žirmūnuose, Žirmūnų g., išnuomojamos sandėliavimo/gamybinės patalpos. Šiuo metu nuomojamos sekančių plotų patalpos: * 36 kv.m. ploto metalinis sandėlis. Nuomos kaina: 3 EUR/kv.m. + mokesčiai. * 127,97 kv.m. ploto gamybinės patalpos. II-as aukštas. Viena erdvė. Patalpos šildomos Nuomojamų patalpų pastate, yra, gaminanti skanius ir nebrangius pietus, valgykla. Prie pastato yra nemokama parkavimo aikštelė. Strategiškai gera ir lengvai randama vieta: puikus susisiekimas su visais mikrorajonais viešuoju transportu. Patogu privažiuoti asmeniniu transportu.
36 m² 1 1/5
Komercija nuomai
Žirmūnų g. išnuomojamos biuro patalpos
175 €
Plačiau
Biuro patalpos Žirmūnuose
Žirmūnuose, Žirmūnų g., išnuomojamos administracinės patalpos. Šiuo metu nuomojamos sekančių plotų patalpos: * 35,24 kv.m. ploto administracinės patalpos. II-as aukštas. Viena erdvė. Nuomos kaina: 5 EUR/kv.m. + mokesčiai. * 36,95 kv.m. ploto administracinės patalpos. III-as aukštas. Viena erdvė. Yra san. mazgas ir virtuvėlė. Nuomos kaina 5 EUR/kv.m. + mokesčiai. * 139,10 kv.m. ploto. I-as aukštas. "Open space", pasitarimų kambarys, virtuvėlė, du san. mazgai. Kondicionavimo sistema. Visi baldai. Nuomos kaina: 7 EUR/kv.m. + mokesčiai. Nuomojamų patalpų pastate, yra, gaminanti skanius ir nebrangius pietus, valgykla. Prie pastato yra nemokama parkavimo aikštelė. Strategiškai gera ir lengvai randama vieta: puikus susisiekimas su visais mikrorajonais viešuoju transportu. Patogu privažiuoti asmeniniu transportu.
35 m² 1 1/5
Komercija nuomai
58 kv.m., 2019, 3a/6, naujai įrengtas su baldais, buitine technika
115.000 €
Plačiau
Naujas 3 k.b. Laisvės pr.
Modernu, sterilu, jauku ir nauja- tai šie žodžiai, kuriuos pajausite šiame bute, kuriame norisi gyventi. Parduodame naujai įrengtą 3 kambarių butą itin strategiškai patrauklioje vietoje- kur viskas šalia- Laisvės pr. 77, Pašilaičiuose. Butas- naujai pastatytame name- 58 kv.m., 3a/6,2019, su balkonu, kuris į plotą nėra įskaičiuotas- rytų/ pietų kryptimis- labai šviesus ir šiltas. Virtuvės erdvė su svetaine, 2 izoliuoti kambariai, didelis vonios kambarys, holas. Butą parduodame su visa kas matosi foto- virtuvės bei kambarių baldais, buitine technika (šaldytuvas, indaplovė, virykle, orkaite), 2 sieninėm spintom, užuolaidomis bei kt. interjero detalėmis. Butas įrenginėtas pasitelkiant dizainerių profesionalumu bei racionalumu- modernus apšvietimas su keleta apšvietimo zonų; sienos dažytos kokybiškais ekologiškais dažais su dekoru; grindys- akmens masės plytelės; modernūs praustuvai ir maišytuvai; vonios zoną, esant reikalui galima keisti- ji laisvai pastatoma. Namas yra B energetinės klasės- jame sumontuota moderni vėdinimo sistema. Itin pigus šildymas- su individualia šildymo apskaita. Namas priduotas 100 proc., paskirtis- gyvenamoji. Automobilių parkavimas- bendroje aikštelėje arba yra galimybės įsigyti nuosavą šalia namo su nustatyta naudojimosi tvarka. Tai butas- ateini ir Tavo :).
58 m² 3 3/6
Butas pardavimui
Tinkamas perdaryti į gyvenamą
80.000 €
Plačiau
Sodo namas
Parduodamas sodo namas Sakališkėse prie miško. Labai geroje vietoje. Labai nesunku persidaryti į gyvenamą namą. 2 kabariai mansardiniame aukšte. Vienas kambarys pirmame aukšte ir virtuvė. Bendras plotas 110 m2, iš jo 55m2 yra pagrindinis plotas, o likusį plotą sudaro garažas ir rūsys. Namas stovi ant didelio 16.8 arų sklypo. Pastatas mūrinis, pastatytas 1985 metais. Yra rūsys po namu, sausas ir be pelėsio. Garažas automobiliui iš kurio nesunku, esant poreikiui, padaryti dar vieną kambarį. Banduo iš šulinio tiekiamas su vandens siurbliu. Funkcionuoja ir žiemos metu. Tualetas - lauko. Atskirai sklype yra geros būklės atskiras metalinis garažas ir ūkinis pastatas, du šiltnamiai. Daug vaismedžių, lysvės daržovėms ir uogoms. Teritorija aptverta, įrengti įvažiavimo vartai. Privažiavimas asfaltuotu keliu. Arti viešojo transporto stotelė. Jeigu ieškote namo gyvenimui ar sodui, būtinai paskambinkite. Visą informaciją suteiksiu telefonu. Dėl apžiūros reikia tartis iš anksto.
110 m² 3 2
Namas pardavimui